Dydžių lentelės - FACTCOOL

Dydžių lentelės

Lentelėse pateikti UK rūbų ir avalynės dydžiai.


Vyriškų rūbų dydžiai
Tarptautinis

Krūtinės apimtis (coliais)

Krūtinės apimtis (cm)

Liemens apimtis (coliais)

Liemens apimtis (cm)

XS (Extra Small)348628-3071-76
S (Small)369130-3276-81
M (Medium)38-4097-10232-3481-86
L (Large)42-44107-11234-3686-92
XL (Extra Large)46-48117-12236-3892-97
2XL (XX Large)50-52127-13238-4097-102
3XL (XXX Large)54-56137-14240-42102-107
4XL (XXXX Large)58-60147-15242-44107-112

Vardinės vyriškos avalynės dydžiai
UK dydis
US dydis
Europietiškas dydis
AdidasNikePumaConverse
5.5638 2/338 2/33938 1/238
66.539 1/339 1/3403939
6.57404040 1/24039 1/2
77.540 2/340 2/34140 1/240
7.5841 1/341 1/3424141
88.5424242 1/24241 1/2
8.5942 2/342 2/34342 1/242
99.543 1/343 1/3444342 1/2
9.510444444 1/24443
1010.544 2/344 2/34544 1/244
10.51145 1/345 1/345 1/24544 1/2
11124646464645
11.512.546 2/346 2/34746 1/246
121347 1/347 1/347 1/24746 1/2
12.513.5484848--
131448 1/348 1/348 1/248 1/248
13.514.549 1/349 1/34949-
1415505049 1/249 1/2-
1516--50 1/251-
 
Moteriškų rūbų dydžiai
UKTarptautinis

Krūtinės apimtis (coliais)

Krūtinės apimtis (cm)
Liemens apimtis (coliais)
Liemens apimtis (cm)
Klubų apimtis (coliais)Klubų apimtis (cm)
62XS (XX Small) 307622563281
8XS (Extra Small)328124613486
10S (Small)348625643589
12M (Medium)369127693794
14L (Large)389729743999
16XL (Extra Large)40102317940104
182XL (XX Large)42107338443109
203XL (XXX Large)44112358945114
224XL (XXXX Large)46117379447119
 
Vardinės moteriškos avalynės dydžiai
UK dydis
US dydis
Europietiškas dydis
AdidasNikePumaConverse
2.553535353534 1/2
35.535 1/235 1/23635 1/235
3.56363636 1/23636
46.536 2/336 2/337 1/23736 1/2
4.5737 1/337 1/33837 1/237
57.5383838 1/23837 1/2
5.5838 2/338 2/33938 1/238
68.539 1/339 1/3403939
6.59404040 1/24039 1/2
79.540 2/340 2/34140 1/240
7.51041 1/341 1/3424141
810.5424242 1/24241 1/2
8.51142 2/342 2/34342 1/242
911.543 1/343 1/3444342 1/2
9.512444444 1/24443
 
Vaikiškų rūbų dydžiai
UK rūbų dydžiai berniukams
Berniuko amžius
UK rūbų dydžiai mergaitėms
Mergaitės amžius
XXSB5-6 metai
XXSG5-6 metai
XSB6-7 metai
XSG6-7 metai
SB7-8 metai
SG7-8 metai
MB9-10 metų
MG9-10 metų
LB11-12 metų
LG11-12 metų
XLB13 metų
XLG13 metų

f
Prekė pridėta į Jūsų pirkinių krepšelį.