NEMOKAMAS PRISTATYMAS

PREKIŲ GRĄŽINIMAS PER 60 DIENŲ

KIEKVIENĄ DIENĄ NAUJOS AKCIJOS IR PASIŪLYMAI

FACTCOOL internetinėje svetainėje naudojami slapukai, kurie padės suasmeninti paiešką internete pagal jūsų preferencijas, optimizuoti naršymą, remiantis jūsų elgesio analize tam, kad galėtumėte naudotis mūsų internetine svetaine kuo veiksmingiau, ir pateikti jums aktualią reklamą ir pasiūlymus. Jūs galite atsisakyti slapukų bet kuriuo metu. Daugiau informacijos rasite mūsų privatumo principuose.

Dydžių lentelės

Dydžių lentelė yra bendra. Puslapyje išvardytos prekės gali skirtis priklausomai nuo gamintojo.
Jei abejojate, užsakymo komentare palikite prašymą dėl tikslaus išmatavimo (su Jumis susisieksime prieš išsiųsdami).

 

Vyriškų rūbų dydžiai
Tarptautinis

Krūtinės apimtis (coliais)

Krūtinės apimtis (cm)

Liemens apimtis (coliais)

Liemens apimtis (cm)

XS (Extra Small)348628-3071-76
S (Small)369130-3276-81
M (Medium)38-4097-10232-3481-86
L (Large)42-44107-11234-3686-92
XL (Extra Large)46-48117-12236-3892-97
2XL (XX Large)50-52127-13238-4097-102
3XL (XXX Large)54-56137-14240-42102-107
4XL (XXXX Large)58-60147-15242-44107-112
 
Vardinės vyriškos avalynės dydžiai
UK dydisUS dydisEuropietiškas dydisAdidasNikePumaConverse
5.5638 2/338 2/33938 1/238
66.539 1/339 1/3403939
6.57404040 1/24039 1/2
77.540 2/340 2/34140 1/240
7.5841 1/341 1/3424141
88.5424242 1/24241 1/2
8.5942 2/342 2/34342 1/242
99.543 1/343 1/3444342 1/2
9.510444444 1/24443
1010.544 2/344 2/34544 1/244
10.51145 1/345 1/345 1/24544 1/2
11124646464645
11.512.546 2/346 2/34746 1/246
121347 1/347 1/347 1/24746 1/2
12.513.5484848--
131448 1/348 1/348 1/248 1/248
13.514.549 1/349 1/34949-
1415505049 1/249 1/2-
1516--50 1/251-
 
Moteriškų rūbų dydžiai
UKTarptautinis

Krūtinės apimtis (coliais)

Krūtinės apimtis (cm)Liemens apimtis (coliais)Liemens apimtis (cm)Klubų apimtis (coliais)Klubų apimtis (cm)
62XS (XX Small) 307622563281
8XS (Extra Small)328124613486
10S (Small)348625643589
12M (Medium)369127693794
14L (Large)389729743999
16XL (Extra Large)40102317940104
182XL (XX Large)42107338443109
203XL (XXX Large)44112358945114
224XL (XXXX Large) 46117379447119
 
Vardinės moteriškos avalynės dydžiai
UK dydisUS dydisEuropietiškas dydisAdidasNikePumaConverse
2.553535353534 1/2
35.535 1/235 1/23635 1/235
3.56363636 1/23636
46.536 2/336 2/337 1/23736 1/2
4.5737 1/337 1/33837 1/237
57.5383838 1/23837 1/2
5.5838 2/338 2/33938 1/238
68.539 1/339 1/3403939
6.59404040 1/24039 1/2
79.540 2/340 2/34140 1/240
7.51041 1/341 1/3424141
810.5424242 1/24241 1/2
8.51142 2/342 2/34342 1/242
911.543 1/343 1/3444342 1/2
9.512444444 1/24443
 
Vaikiškų rūbų dydžiai
UK rūbų dydžiai berniukamsBerniuko amžiusUK rūbų dydžiai mergaitėmsMergaitės amžius
XXSB5-6 metaiXXSG5-6 metai
XSB6-7 metaiXSG6-7 metai
SB7-8 metaiSG7-8 metai
MB9-10 metųMG9-10 metų
LB11-12 metųLG11-12 metų
XLB13 metųXLG13 metų